Przyszłość telewizji – Czyli obecność filmów w sieci

darmowe tvNie od dziś wiadomo, że internet to przyszłość i okno na świat dla większości ludzi. Korzystamy z niego w celach naukowych, rozrywkowych, a nawet zamawiamy produkty żeby zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ludzi na całym świecie posiada dostęp do tego wynalazku w swoim domu, więc nie ma nic dziwnego, że coraz nowsze pomysły pozwalają na coraz lepsze projekty, a dobrym przykładem może być darmowa telewizja online.

Coraz większa liczba ludzi nie posiada obecnie w swoim domu telewizora i badania pokazują, że statystycznie ilość takich osób z roku na rok stale rośnie, jednak z posiadaniem komputerów jest zupełnie odwrotnie, więc nic dziwnego w tym, że popularne stacje telewizyjne przenoszą się do sieci internetowej, dając możliwości oglądania filmów i seriali zupełnie za darmo.

Skoro telewizja online jest darmowatv online, to w jaki sposób stacja zarabia? Jest to bardzo prosta zasada, a mianowicie w czasie transmisji również wyświetlane są nam reklamy i często jedynym wymaganiem jest wyłączenie wszelkich blokad reklam. Stacja za każde obejrzenie odcinka pobiera od swojego kontrahenta opłatę, dzięki czemu w dalszym ciągu zarabia i nie musi konkurować z pirackimi portalami internetowymi. Które swoją drogą są od wielu lat ogromnym problemem dla wszystkich wytwórni filmowych i stacji telewizyjnych.